Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Sosyal Tech 2013 yılında açılmış olup, 2013 yılından bu yana tamamen ücretsiz hizmet veren ve vermeye devam eden facebook beğeni uygulamasıdır. RapidSSL 256bit güvenlik ile korunan sitemiz sayısız facebook hizmeti vermektedir.
Günümüzde insanlar tarafından en çok kullanılan toplumsal mecraların içinde şüphesiz Tüm dünya da olmasıyla birlikte ülkemizde de ses getirmeyi başarmış olan beğeni hilesi geliyor. Baktığımız da artık gerek süre geçirmek, paylaşım yapmak, yeni arkadaşlıklar edinmek ve gerekse de ticari kuruluşların reklam yapması adına kullanılan bir sanal ağ olmuştur. Şüphesiz insanlar için bu tür ortamlarda da fazlası ile dikkat çekmeyi başarmak maksimum hoşa giden ve talep edilen mevzuların başında yer almıştır. İşte artık sizlerde beğeni adresi ile artık facebook beğeni hilesi, facebook takipçi hilesi, facebook sayfa hilesi farkını en güzel şekilde yaşayarak hiçbir şekilde ücret vermenize gerek kalmadan artık bir an önce hile yolu ile beğeninizin arttırılmasını da sağlamış olacaksınız.
Üstelik aslabir şekilde şifre benzer biçimde bir şartın da aranmadığı adreste istediğiniz an şifresiz beğeni hilesi ayrıcalığını da gönül rahatlığı ile yaşamaya başlayacaksınız. Bundan böyle web sitesinde ki tüm hizmetlerden sizlerde yararlanmaya başlayarak beğeni oranının daha fazla olmasını da sağlamış olacaksınız. Derhal tüm bu hizmetlerden yararlanmak adına facebook beğeni hilesi yoluna başvurun.
Facebook durumlarınızı , fotoğraflarınızı , videolarınızı, yorumlarınızı vb beğendirebilmek için onlara erişmemiz gerekiyor burada access token sistemi devreye giriyor. Access token paylaşımlarınıza erişmemizi ve onlara beğeni yollamamızı sağlıyor. Kesinlikle bir zararı yoktur. Beğeni sepeti başta olmak üzere tüm beğeni siteleri access token kullanmaktadır.
Çoğu kişinin tereddüt ettiği konu neredeyse "beğeniler Türk mü?" sorusu. Ama içiniz rahat olsun sitemiz tamamen Türk kullanıcılara hitap etmektedir. Ve beğenilerin tamamı Türk ve aktif kişilerdir. Sitemize giren kullanıcıların %99,7 si Türk kullanıcılardan oluşmaktadır. Geri kalan yabancı kişiler ayrı yerde tutulmakta. Böylecelikle beğeniler kesinlikle Türk olarak gelmekte.